Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Pomóż dzieciom przetrwać zimę !!!

Drukuj

Szkolne Koło PCK,  po raz kolejny  przystąpiło do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W niedzielę 20 listopada 2016 r. w czasie Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów, w budynku szkoły w godz. od 12.00 do 17.00, zostanie przeprowadzona dobrowolna zbiórka artykułów spożywczych, odzieży, butów, artykułów szkolnych, środków czystości i higieny osobistej. Zebrane rzeczy w formie paczek, zostaną w okresie przedświątecznym przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom z naszej wsi.

Sztab akcji został zarejestrowany w Głównym Społecznym Komitecie Organizacyjnym Akcji w Lublinie pod numerem 77. Szkolnym koordynatorem akcji jest pani Agata Kazalska.

Więcej informacji na temat akcji znajduje się na stronie: http://pdpz.pl/

Zapraszamy mieszkańców Potoka do udziału w tej charytatywnej akcji !!!