Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

II miejsce w Gminnym Podsumowaniu Współzawodnictwa Sportowego

Drukuj

W dniu 25 listopada 2016 r. w GOSiR w Jedliczu, odbyło się podsumowanie Gminnego Współzawodnictwa Sportowego Szkół Podstawowych i Gimnazjów za rok szkolny 2015/2016. W ubiegłym roku szkolnym w zawodach sportowych udział wzięło 8 szkół podstawowych i 3 gimnazja. Nasza szkoła osiągnęła bardzo duży sukces, gdyż  uczniowie ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum uplasowali się na II miejscu. Przedstawiciele szkół otrzymali: dyplomy, statuetki oraz sprzęt sportowy.

W uroczystości udział wzięli: Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Pan Piotr Woźniak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu  Pan Wojciech Florczak,  Dyrektorzy Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, nauczyciele wychowania fizycznego i uczniowie poszczególnych szkół.

Gratulujemy wszystkim młodym sportowcom i życzymy  dalszych sukcesów !

Wyniki współzawodnictwa gminnego szkół podstawowych i gimnazjów za rok szkolny  2015/2016 przedstawiają się następująco:

SZKOŁA PODSTAWOWA:
1 m. - SP. Jedlicze
2 m. - SP. Potok
3 m. – SP Jaszczew
4 m. - SP. Żarnowiec
5 m. - SP. Długie  
6 m. - SP. Dobieszyn  
7 m. - SP. Moderówka

8m. – SP Piotrówka

GIMNAZJUM:
1 m. - G. Jedlicze  
2 m. - G. Potok
3 m. - G. Jaszczew