Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Potoku

Wicemistrzostwo Gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Dnia 12 i 13 grudnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

Do turnieju zgłosiły się drużyny: z Jedlicza, Jaszczwi, Żarnowca i Potoka. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców.

Drużyna dziewcząt ze szkoły podstawowej, godnie reprezentowała naszą szkołę, gdyż zdobyła II miejsce, pokonując wszystkie drużyny z wyjątkiem szkoły z Jedlicza.

Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Róża Ekert i Nikola Półchłopek z kl. V oraz Julia Łapińska, Natalia Moskal, Milena Komisarz, Weronika Korczykowska i Paulina Zych z kl. VI.

Natomiast chłopcy po zaciętych meczach zdobyli III miejsce. Szkołę podstawową reprezentowali: Michał Chrobak, Tomasz Rak, Piotr Woźniak, Przemysław Sitar, Maciej Półchłopek, Dominik Folta z kl. VI, Kajetan Chamioło i Kacper Komisarz z kl. V oraz Patryk Siekaniec z kl. IV. Opiekunką drużyn była pani Agata Kazalska.

Serdecznie gratulujemy!