Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Potoku

Finał akcji „Góra Grosza 2016”

W miesiącu grudniu została przeprowadzona już po raz siedemnasty ogólnopolska akcja charytatywna „Góra Grosza”, która miała na celu zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własna rodziną. W naszej szkole akcję „Góra Grosza” zorganizowało oraz przeprowadziło Szkolne Koło PCK. Po zakończeniu akcji, członkowie koła wraz z opiekunką panią Agatą Kazalską, podliczyli zebrane pieniądze z uwzględnieniem ilości monet o poszczególnych nominałach. Klasy rywalizując między sobą zebrały kwotę 206,29 zł. Bezkonkurencyjna okazała się klasa IIISP, która zajęła I miejsce w szkole i uzyskała kwotę 63,11 , II miejsce otrzymała klasa V uzyskując 52,20 zł, a III miejsce zajęła klasa VI, która uzbierała 30,50 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom!

Wyniki szkolne:

Kl. IISP – 0