Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Noworoczny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Drukuj

8 stycznia br. w niedzielne popołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu, odbył się Noworoczny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który zgromadził liczną grupę wykonawców ze wszystkich szkół Gminy Jedlicze. Na scenie podczas przesłuchań konkursowych pojawiło się 72 wykonawców w czterech kategoriach wiekowych ze szkół i przedszkoli. Nie zabrakło wśród nich także naszych uczniów, którzy wrócili do domu z wyróżnieniami. W kategorii klas IV-VI wyróżnienie otrzymała Magdalena Skórka, a w kategorii gimnazjów: Magdalena Grzesik i Zuzanna Korfanty. Uczennice do konkursu przygotowała p. Wioletta Zygmunt. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.