Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wicemistrzostwo Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Drukuj

Dnia 1 lutego 2017 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyła się Gminna Gimnazjada w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Nasze młode szczypiornistki stanęły na wysokości zadania, zajmując II miejsce w gminie. Walka toczyła się do ostatniego gwizdka. W ostatnich sekundach straciły bramkę i musiały uznać wyższość drużyny z Jedlicza, przegrywając 3:2. Natomiast grając z ekipą z Jaszczwi, nasze gimnazjalistki okazały się dużo lepsze, bo swoje spotkanie zakończyły wynikiem 9:1.

Skład drużyny: Julia Bożek, Magdalena Komisarz z kl. IIIG, Julia Rak, Paula Jasińska i Agata Woźniak z kl. IIG oraz Magdalena Grzesik, Karolina Hac i Zuzanna Hac z kl. IG. Opiekunką drużyny była pani Agata Kazalska.