Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Z wizytą w teatrze

Drukuj

W czwartek 16 lutego 2017 r. uczniowie klas I – II gimnazjum wraz z uczniami  z zaprzyjaźnionej szkoły w Jaszczwi uczestniczyli w wycieczce do teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, gdzie odbył się spektakl pt.: „Mały Książę”. Punktualnie o godzinie 1130 przenieśliśmy się w magiczny świat Małego Księcia, aby razem z nim wyruszyć w podróż w poszukiwaniu przyjaciół. Nastrojowa muzyka i migające światła nadały przedstawieniu odpowiedni charakter. Ciekawe dialogi, piękne i kolorowe stroje, choreografia taneczna oraz cytaty z utworu Antoin'a de Saint-Exupery'ego pozwoliły, aby ukryte przesłanie lektury trafiło do każdego z nas. Przedstawienie było pełną symboliki przypowieścią, której odczytanie ukazuje pełnię prawd o życiu człowieka. Po zakończeniu spektaklu, pełni wrażeń i zadumy nad ważnymi wartościami w życiu, udaliśmy się w drogę powrotną.        Organizatorem wyjazdu była Pani Agata Kazalska, opiekę nad uczniami sprawowała Pani Beata Telesz.