Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Szkolne zawody sportowe w łyżwiarstwie szybkim

Drukuj

Dnia 23 lutego  w ramach zajęć wychowania fizycznego, gimnazjaliści z naszej szkoły uczestniczyli w szkolnych zawodach sportowych na lodowisku, znajdującym się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. W wyniku sportowej rywalizacji, najszybszym łyżwiarzem został Jakub Gadzała z kl. IIG, drugie miejsce zajął Krystian Winiarski z kl. IG, a trzecie miejsce wywalczył Andrzej Nogaj z kl. IIG . Ponadto w czasie zajęć, wszyscy świetnie się bawili na lodowej tafli, wyczyniając różne akrobacje zespołowo i indywidualnie. Wyjazd był udany, a młodzież bardzo zadowolona. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwała pani Agata Kazalska.

Serdecznie dziękujemy pani Lidii Rak oraz pani Marcie Mularz za transport dzieci na lodowisko do Jedlicza.