Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Mistrzostwo Gminy w Gimnazjadzie Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Drukuj

Dużym sukcesem uczennic naszej szkoły zakończyła się Gimnazjada Piłki Siatkowej Dziewcząt, która odbyła się 28 lutego 2017 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu . Do rywalizacji stanęły 3 szkoły gimnazjalne: z Jedlicza, Jaszczwi i Potoka. Młode siatkarki zajęły I miejsce w gminie i uzyskały awans do zawodów powiatowych. Sukces dziewcząt jest tym większy, że zawody zakończyły z kompletem punktów i nie przegrały żadnego seta. Dziewczęta godnie reprezentowały naszą szkołę, rozgrywając mecze z zasadami „fair play”. Gimnazjum reprezentowały: Julia Bożek, Magdalena Komisarz, Magdalena Grzesik, Karolina Hac, Zuzanna Hac, Paula Jasińska, Julia Rak i Agata Woźniak. Drużynę do zawodów przygotowała pani Agata Kazalska. Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!