Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Złoto dla chłopców ze szkoły podstawowej podczas Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej

Drukuj

W środę 1 marca w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów zgłosiły się szkoły: z Jedlicza, Jaszczwi, Żarnowca i Potoka. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Chłopcy ze szkoły podstawowej stanęli na wysokości zadania i po ambitnej walce zdobyli I miejsce w gminie. Tym samym awansowali do zawodów powiatowych. Natomiast dziewczęta po zaciętych meczach uplasowały się na II miejscu. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Julia Barsznica, Natalia Moskal, Julia Łapińska, Milena Komisarz, Weronika Korczykowska, Róża Ekert, Nikola Półchłopek i Weronika Lipińska. Drużyna chłopców: Michał Chrobak, Przemysław Sitar, Maciej Półchłopek, Piotr Woźniak, Tomasz Rak, Dominik Folta, Mateusz Adamczuk, Kacper Komisarz, Maciej Danek i Patryk Siekaniec. Trenerem drużyn była pani Agata Kazalska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!