Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Sukces naszych uczniów w gminnych eliminacjach konkursu "Młodzież Zapobiega Pożarom"

Drukuj

3 marca 2017 r. w Długiem odbyły się XXXIV Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięło w nich udział 40 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zespół Szkół w Potoku reprezentowali uczniowie SP: Jagoda Wiatr, Paulina Zych i Kacper Soliński oraz uczniowie gimnazjum: Julia Rak, Kacper Piotrowski i Krystian Winiarski. Turniej składał się z dwóch części. Pierwsza to test z 30 pytań, po którym wyłoniono finalistów- wśród nich znaleźli się Julia Rak i Krystian Winiarski. Ostatecznie Krystian Winiarski zajął II miejsce a Julia Rak  III miejsce . Na zwycięzców czekały nagrody oraz dyplomy, których wręczenia dokonał Burmistrz Gminy Jolanta Urbanik oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak.Naszym uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia za rok.