Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Podium podczas Powiatowej Gimnazjady w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Drukuj

Dnia 7 marca 2017 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody zgromadziły rekordową liczbę drużyn: Przybówka, Iwonicz, Potok, Świerzowa Polska, Miejsce Piastowe, Korczyna, Rymanów i Dukla. Łącznie rozegrano szesnaście spotkań. Nasze młode siatkarki po zaciętych i wyrównanych meczach, odniosły duży sukces zajmując III miejsce w powiecie. Drużyna z gimnazjum wystąpiła w składzie: Julia Bożek, Magdalena Komisarz, Julia Rak, Paula Jasińska, Agata Woźniak, Magdalena Grzesik, Karolina Hac i Zuzanna Hac. Opiekunką gimnazjalistek była pani Agata Kazalska. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Końcowa kolejność drużyn:

1 m. - Przybówka

2 m. - Iwonicz Zdrój

3 m. - Potok

4 m. - Świerzowa Polska

5 m. - Miejsce Piastowe

6 m.- Korczyna

7 m. - Rymanów

8 m. - Dukla