Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Udział w XIII edycji gminnego konkursu „Rachmistrz Gminy Jedlicze”

Drukuj

Milena Komisarz, Paulina Zych i Przemysław Sitar reprezentowali naszą szkołę w dniu 14 marca br. w gminnym konkursie "Rachmistrz Gminy Jedlicze", adresowanym dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Uczniowie zmagali się z 13 zadaniami o różnym stopniu trudności. Test przygotowany był w formie testu egzaminacyjnego. Na wyniki musimy poczekać do przyszłego tygodnia, kiedy to odbędzie się Wiosenny Turniej Wiedzy, na którym ogłoszone zostaną wyniki trzech konkursów dla szóstoklasistów: ortograficznego, matematycznego i języka angielskiego. Naszym uczniom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki. Opiekunem uczniów była pani Michalina Józefowicz.

Więcej informacji o tym konkursie znajduje się na stronie internetowej Gminy Jedlicze.