Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Potoku

Wicemistrzowie powiatu w mini piłce siatkowej

Dużym sukcesem chłopców zakończyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej, które odbyły się 17 marca 2017 r. w Krościenku Wyżnym. Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn: SP z Wojaszówki, SP z Potoka, SP z Krościenka Wyżnego, SP z Targowisk, SP z Łęk Dukielskich, SP z Iwonicza i SP z Korczyny. Młodzi siatkarze z naszej szkoły zdobyli wicemistrzostwo powiatu i o awans do zawodów rejonowych walczyli do ostatniego gwizdka. Sukces chłopców jest tym większy, że do półfinału nie stracili żadnego seta. Pokonani zostali dopiero w ostatnim meczu przez drużynę z Wojaszówki.

Naszą szkołę godnie reprezentowali : Michał Chrobak, Przemysław Sitar, Maciej Półchłopek, Piotr Woźniak, Tomasz Rak, Dominik Folta, Mateusz Adamczuk i Kacper Komisarz. Opiekunką chłopców była pani Agata Kazalska.

Serdecznie gratulujemy !!!

Klasyfikacja końcowa: