Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wicemistrzowie powiatu w mini piłce siatkowej

Drukuj

Dużym sukcesem chłopców zakończyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej, które odbyły się 17 marca 2017 r. w Krościenku Wyżnym. Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn: SP z Wojaszówki, SP z Potoka, SP z Krościenka Wyżnego, SP z Targowisk, SP z Łęk Dukielskich, SP z Iwonicza i SP z Korczyny. Młodzi siatkarze z naszej szkoły zdobyli wicemistrzostwo powiatu i o awans do zawodów rejonowych walczyli do ostatniego gwizdka. Sukces chłopców jest tym większy, że do półfinału nie stracili żadnego seta. Pokonani zostali dopiero w ostatnim meczu przez drużynę z Wojaszówki.

Naszą szkołę godnie reprezentowali : Michał Chrobak, Przemysław Sitar, Maciej Półchłopek, Piotr Woźniak, Tomasz Rak, Dominik Folta, Mateusz Adamczuk i Kacper Komisarz. Opiekunką chłopców była pani Agata Kazalska.

Serdecznie gratulujemy !!!

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP Wojaszówka

II miejsce – SP Potok

III miejsce – SP Krościenko Wyżne

IV miejsce – SP Targowiska

V miejsce – SP Łęki Dukielskie, SP Iwonicz

VII miejsce - SP Korczyna