Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Sukces naszych uczniów w konkursach świątecznych

8 kwietnia br. podczas Kiermaszu Wielkanocnego, który miał miejsce w sali Urzędu Gminy w Jedliczu rozstrzygnięty został konkurs na „Projekt Kartki Wielkanocnej” organizowany przez Burmistrz Gminy Jedliczę, Jolantę Urbanik. Z dostarczonych blisko 120 kartek II nagrodę zdobyła kartka wykonana przez uczennicę   Szkoły Podstawowej w Potoku Julię Zych.


Z kolei 9 kwietnia w RCKP w Krośnie odbyło się uroczyste rozdanie nagród w XII konkursie plastycznym ”Wielkanocne Tradycje Pogranicza”. Uczestnicy mogli rywalizować w kategoriach: Palma, Pisanka, Wieniec, Ozdoba świąteczna. W konkursie tym wzięli udział uczniowie z klas II i III SP oraz Julia Rak z klasy II gimnazjum. Uczennica Elena Rak zajęła I miejsce w kategorii „Wieniec” oraz II miejsce w kategorii „Pisanka” – klasy I-III. II miejsce w tej kategorii zajął również uczeń klasy II SP Marcel Majewski. Uczennica Julia Rak zajęła I miejsce w kategorii „Wieniec” – klasy gimnazjalne. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!