Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

wyróżnienia dla naszych uczennic w powiatowym konkursie literackim

Dwie uczennice naszej szkoły – Magdalena Grzesik z klasy I gimnazjum i Magdalena Komisarz z klasy III gimnazjum – wzięły udział w ósmej edycji konkursu literackiego pod hasłem: Rodzina Energią dla Polski. Organizatorem projektu w ramach obchodów Narodowego Dnia Życia oraz Planu Edukacji Zdrowotnej Życie mam tylko jedno było Starostwo Powiatowe w Krośnie. Celem tegorocznego konkursu było wspieranie rozwiązań dotyczących funkcjonowania rodziny we współczesnym świecie.

Interpretacja hasła konkursowego zaproponowana w pracach twórczych naszych gimnazjalistek zyskała uznanie jury i teksty obu uczennic zostały wyróżnione. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród rzeczowych  odbyło się podczas Powiatowego Pikniku Artystycznego pt.: Żyj zdrowo i kolorowo w sali krośnieńskiego artKina w dniu 28 kwietnia 2017 r.