Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

III miejsca gimnazjalistek w konkursie z okazji Dnia Matki

26 maja uczennice klasy I gimnazjum uczestniczyły w konkursie poetycko – wokalnym „Matka w oczach dziecka” organizowanym po raz czternasty przez Zespół Szkół w Warzycach. Konkurs polegał na napisaniu wiersza oraz wykonaniu piosenki dedykowanej mamie. W zmaganiach konkursowych uczestniczyli uczniowie z pięciu gimnazjów(z Moderówki, Potoka, Osobnicy, Szebni i Warzyc).

W kategorii poetyckiej uczennice – Magdalena Grzesik i Zuzanna Hac – zdobyły III miejsce, natomiast w kategorii wokalnej – Karolina Hac i Zuzanna Korfanty – także uzyskały III miejsce. Gimnazjalistki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Uczennice do konkursu przygotowały panie: Agata Misygar-Grzesik oraz Wioletta Zygmunt.

Za transport uczennic do Zespołu Szkół w Warzycach dziękujemy panu Piotrowi Grzesikowi.