Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

Drukuj

W czwartek dnia 25 maja 2017 r. w Iwoniczu, zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych: z Rymanowa, Posady Górnej, Rogów, Krościenka Wyżnego i Potoka. Rówieśnicy rywalizowali miedzy sobą w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 ( dziewczęta) i 1000 (chłopcy). Po podliczeniu wszystkich zdobytych punktów, nasi uczniowie zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęli III miejsce w powiecie.

Serdecznie gratulujemy!