Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Dzień Rodziny w Zespole Szkół w Potoku

28 maja w Zespole Szkół w Potoku odbył się festyn rodziny pt. "Dzień Rodziny". W czasie jego trwania licznie zgromadzeni rodzice i mieszkańcy Potoka mogli zobaczyć m. in. występ klas najmłodszych poświęcony Rodzinie  , pokaz tańca grupowego w wykonaniu zespołu tanecznego "Roztańczona paczka"  działającego przy GOK w Jedliczu, występ wokalno-recytatorski uczennic z gimnazjum oraz krótki koncert na perkusji w wykonaniu ucznia SP Wiktora Gieruli. Ponadto w programie festynu znalazł się m. in: pokaz ratownictwa  w wykonaniu Maltańskiej Służby Medycznej, pokaz strażacki w wykonaniu strażaków OSP z Potoka oraz Żarnowca, konkurs plastyczny dla zespołów rodzinnych (rodzic + dziecko), mecz piłki nożnej rodzice vs uczniowie (w którym zwyciężyli rodzice!) oraz konkurs wiedzy o bezpieczeństwie przeprowadzony przez  prezes OSP  p. A. Lipkę. Dodatkową atrakcją była możliwość skorzystania z dmuchanej zjeżdżalni (wypożyczonej przez restaurację Artis) oraz jazda na kucykach. Kierowcy mogli sprawdzić jak działają alkogogle ( pokaz zorganizował WORD w Krośnie), a wszyscy uczestnicy mogli sprawdzić ile mają szczęścia w loterii fantowej. Do dyspozycji gości były także lody, słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców oraz grill.

Przygotowanie  loterii fantowej, w której było wiele cennych rzeczy do wygrania było możliwe tylko  dzięki wsparciu różnych osób i instytucji. Wsparli nas:

- Poseł RP Piotr Babinetz

- Radny Sejmiku Wojewódzkiego Jerzy Borcz

- restauracja Artis

- firma Nowy Styl

- firma Cellfast

- hurtownia Elkros

- hurtownia "Zostań"

- hurtownia "eMTe"

- firma Krosoft

- firma Orlen Południe

- firma PGE Dystrybucja

- Huta Szkła Artystycznego "Zorza" w Jedliczu

- bank PKO BP

-Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie

- Wydawnictwo Ruthenus

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Dziękujemy także  Radzie Rodziców za przygotowanie ciast i słodkich poczęstunków, OSP z Potoka i Żarnowca za pokaz strażacki, zespołowi "Roztańczona Paczka" pod kierownictwem p. Magdaleny SkibyMaltańskiej Służbie Medycznej, Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Krośnie, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Jedliczu oraz firmie Fol-Graf z Potoka

więcej zdjęć z pikniku znajduje się w  zakładce Galeria