Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Sukcesy naszych uczennic w Gminnym Konkursie Fotograficznym

Dnia 28 maja 2017 roku w Sali Widowiskowej Orlen Południe został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „ Barwy wiosny w Gminie Jedlicze” pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze.

Konkurs był przeznaczony dla dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe. Brali w nim udział uczniowie z naszej szkoły: Magdalena Grzesik, Zuzanna Hac, Karolina Hac, Wiktoria Folta, Julia Rak i Tomasz Rak, pod kierunkiem Pani Agaty Kazalskiej. Wśród wyróżnionych znalazły się gimnazjalistki: Julia Rak, która otrzymała II miejsce oraz Zuzanna Hac, która zdobyła III miejsce. Dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczyli: Pani Jolanta Urbanik Burmistrz Gminy Jedlicze oraz Pan Ryszard Zagórski Zastępca Burmistrza.

GRATULUJEMY!