Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Dzień pieczonego ziemniaka

Drukuj

We wtorek 17 października rodzice z klasy piątej zaprosili dzieci na „Dzień pieczonego ziemniaka”. Uczniowie, razem z wychowawczynią panią Elżbietą Bajger, udali się na działkę do pani Anny Myśliwiec - Lisowskiej. Tam palące się ognisko zapraszało swoim blaskiem do miłych i przyjemnych rozmów. Głodni po lekcjach, wszyscy ze smakiem pałaszowali upieczone własnoręcznie kiełbaski oraz upieczone ziemniaki. Na zakończenie tych miłych chwil rodzice poczęstowali uczniów pysznymi ciastkami. W przygotowaniach pomagała również pani Barbara Skórka oraz pan Tomasz Lisowski.

Rodzicom za wszystkie starania bardzo dziękujemy. Zapraszamy do galerii zdjęć.