Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wicemistrzostwo Gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt

Drukuj

W czwartek dnia 9 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju zgłosiły się szkoły podstawowe: z Jedlicza, Jaszczwi, Potoka i Żarnowca.

Drużyna dziewcząt po zaciętej walce, zdobyła II miejsce w gminie. Szkołę podstawową godnie reprezentowały: Paula Jasińska, Julia Rak z kl. IIIG, Magdalena Grzesik, Maja Stareńczak, Karolina Hac i Zuzanna Hac z kl. IIG oraz Julia Barsznica, Milena Komisarz i Weronika Piecuch z kl. VII. Opiekunką drużyny była pani Agata Kazalska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych zawodach sportowych!