„Podziel się tym co masz” - finał akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom przetrwać zimę

Pod takim hasłem, Szkolne Koło PCK przeprowadziło w naszej szkole, akcję „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Celem zbiorki było zgromadzenie żywności, artykułów spożywczych, szkolnych, odzieży, środków czystości i higieny osobistej. Jak co roku, udało się zebrać dużo towaru, z którego zrobiono 12 paczek. Upominki, zostaną przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom z Potoka. Dzięki tej akcji, mamy możliwość wnieść iskierkę radości i sprawić, aby Święta Bożego Narodzenia były dla nich czasem wyjątkowym.

Wszystkim ofiarodawcom: mieszkańcom Potoka, rodzicom i nauczycielom, za włączenie się do tegorocznej akcji i za wielki dar serca serdecznie dziękujemy!

Opiekunka SK PCK - Agata Kazalska