Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Ogólnopolska Olimpiada „Promocji Zdrowego Stylu Życia” Polskiego Czerwonego Krzyża

Dnia 4 grudnia 2017 roku, w naszej szkole, odbył się etap szkolny XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. W olimpiadzie wzięło udział 12 gimnazjalistów. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań, który sprawdzał wiedzę i umiejętności z zakresu istniejących zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia, ochrony środowiska oraz zasad zdrowego stylu życia. Pierwsze miejsce zajął Julian Molisak, II miejsce Wiktor Michalski, a III miejsce Julia Rak, uczniowie z klasy III gimnazjum. Laureat olimpiady będzie reprezentował nasze gimnazjum na etapie rejonowym. Olimpiada odbędzie się dnia 15 grudnia w siedzibie Polskiego Czerwonego Krzyża w Krośnie. Gratulujemy i życzymy powodzenia!