Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Mikołajki świetlicowe

Drukuj

W niedzielę 10 grudnia 2017 r. dzieci i młodzież uczęszczająca systematycznie na zajęcia świetlicowe miała okazję spotkać się ze Świętym Mikołajemw w sali widowiskowej Rafinerii Orlen Południe w Jedliczu. Najpierw dzieci obejrzały spektakl teatralny „Królowa Śniegu w wykonaniu aktorów teatru z Rzeszowa. Aktorzy wcieli się w postacie Gerdy i Kaja oraz przeniesli publiczność w świat przepięknej baśni. Opuszczona i smutna Gerda wszczęła poszukiwania zaginionego brata, narażając się na wiele niebezpieczeństw. Po wielu perypetiach udało jej się odzyskać i uleczyć przyjaciela. Po obejrzeniu spektaklu, były zorganizowane gry i zabawy oraz konkurencje sportowe. Na zakończenie spotkania integracyjnego, dzieci otrzymały upragnione prezenty od Świętego Mikołaja.

Opiekę nad uczniami sprawowała opiekunka świetlicy sportowej pani Agata Kazalska. Impreza została zorganizowana przez Gminę Jedlicze.