Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

„Gwiazdka” dla wychowanków Domu Dziecka w Długiem

Drukuj

Szkolne koło PCK podejmuje szereg działań w ramach wolontariatu na rzecz społeczności lokalnej. Kolejną inicjatywą jest „Gwiazdka” dla wychowanków Domu Dziecka w Długiem. Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas spotkań, życzeń i obdarowywania innych prezentami, dlatego członkowie Szkolnego Koła PCK wraz z nauczycielami panią Wiolettą Zygmunt i panią Agatą Kazalską przygotowali paczki, słodkie upominki, ciasto i niespodzianki dla swoich rówieśników z Domu Dziecka. We wtorek 19 grudnia br. wolontariusze udali się do Długiego, na spotkanie przedświąteczne z wychowankami Domu Dziecka. Prezenty i bożonarodzeniowe życzenia sprawiły dzieciom wiele radości i uśmiechu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia tej szlachetnej akcji: dyrektorowi szkoły panu Andrzejowi Dziuganowi, nauczycielom i uczniom.