Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Sukces szóstoklasistek w Feryjnym Turnieju Dwójek Siatkarskich

Drukuj

Dnia 07.02.2018r w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się Feryjny Turniej Dwójek Siatkarskich. Do turnieju zgłosiło się czternaście zespołów, dziewczyny rywalizowały w dwóch grupach po siedem drużyn. Nasze młode siatkarki Róża Ekert oraz Nikola Półchłopek w fazie grupowej okazały się niepokonane przechodząc do dalszej części turnieju z bilansem sześciu zwycięstw i żadnej porażki. Następnie w fazie finałowej zawodów po obydwu stronach siatki stanęły ze sobą w szranki po dwie najlepsze drużyny z grup A i B jedlickiego turnieju. Nasze zawodniczki kolejny raz rozgromiły wszystkie rywalki triumfując w feryjnych zawodach w imponującym stylu. W pokonanym polu zostawiły między innymi wszystkie drużyny z Gminy Jedlicze, jak również zespół Sekcji Piłki Siatkowej z Dukli oraz Karpat Krosno.