I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt - Obrona tytułu z ubiegłego roku

Dnia 15.02.2018r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W kategorii damskiej najlepsze okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej w Potoku, pokonując drużynę z Jaszczwi 2:0 (25:7, 25:4) oraz faworytki z Jedlicza w stosunku setów 2:1(19:25,25:23,15:13)  Po niezwykle dramatycznym meczu pełnym zwrotów akcji, nasze siatkarki były już bliskie porażki. W końcówce pokazały jednak niezwykły hart ducha oraz zachowały więcej zimnej krwi, przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sukces ten jest tym większy, iż dziewczyny okazały się najlepsze w rozgrywkach gminnych drugi raz z rzędu, tym samym broniąc tytuł z zeszłego roku. Naszą szkołę reprezentowały: Maja Stareńczak, Paula Jasińska, Julia Rak, Julia Barsznica, Zuzanna Hac, Karolina Hac oraz Agata Woźniak.

W zawodach wzięła również udział drużyna męska, która wywalczyła wicemistrzostwo gminy, zostawiając w pokonanym polu zespół z Jaszczwi oraz plasując się tuż za ekipą z Jedlicza. Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Kacper Piotrowski, Jakub Gadzała, Michał Chrobak, Krzysztof Kwolek, Przemysław Sitar, Maciej Półchłopek, Daniel Młocek oraz Krystian Majewski.

Trenerką obydwu drużyn była Pani Agata Kazalska.