Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Mistrzostwo Gminy w Piłce Siatkowej Chłopców – obrona tytułu z ubiegłego roku

Drukuj

Dnia 28.02.2018r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w minipiłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W kategorii męskiej najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Potoku, pokonując drużynę z Jedlicza, z Jaszczwi oraz Żarnowca. Z kompletem punktów uplasowali się na I miejscu, uzyskując awans do zawodów powiatowych. Sukces ten jest tym większy, iż chłopcy okazali się najlepsi w rozgrywkach gminnych drugi raz z rzędu, tym samym broniąc tytuł z zeszłego roku. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Komisarz, Kajetan Chamioło, Mateusz Adamczuk, Patryk Siekaniec, Wiktor Gierula, Mikołaj Strugała, Maciej Danek, Oliwier Gębarowski i Jakub Lisowski.

W zawodach wzięła również udział drużyna żeńska, która wywalczyła wicemistrzostwo gminy, zostawiając w pokonanym polu zespół z Jaszczwi i Żarnowca oraz plasując się tuż za ekipą z Jedlicza. Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Róża Ekert, Nikola Półchłopek, Weronika Lipińska, Magdalena Skórka, Patrycja Lawera, Małgorzata Targ, Aleksandra Chrobak i Julia Zych.

Trenerką obydwu drużyn była Pani Agata Kazalska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych na zawodach powiatowych!