Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

III miejsce podczas Powiatowych Igrzysk Dzieci w Minipiłce Siatkowej Chłopców

Drukuj

Dnia 23 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Rogach, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w minipiłce siatkowej chłopców. Do zawodów zgłosili się mistrzowie poszczególnych gmin z powiatu krośnieńskiego: SP Potok, SP Łęki Strzyżowskie, SP Korczyna,  SP Lubatowa i SP Targowiska. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Łącznie rozegrano dziesięć spotkań. Nasi młodzi siatkarze po zaciętych i wyrównanych meczach, odnieśli duży sukces, gdyż zajęli III miejsce w powiecie gromadząc tyle samo punktów, co drużyna z Korczyny, która uplasowała się tuż za zwycięzcą z Łęk Strzyżowskich. Walka o drugą i trzecią pozycję toczyła się do ostatniej piłki, jednak po podliczeniu wyników wszystkich spotkań jeden set zadecydował o wyższym miejscu SP z Korczyny.

Drużynę ze szkoły podstawowej reprezentowali: Kajetan Chamioło, Kacper Komisarz, Mateusz Adamczuk, Wiktor Gierula, Maciej Danek, Oliwier Gębarowski z kl. VI, Patryk Siekaniec, Jakub Lisowski z kl. V i Mikołaj Strugała z kl. IV. Opiekunką drużyny była Pani Agata Kazalska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!