Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Kiermasz Wielkanocny

Drukuj

W sobotę 24 marca 2018 r. nasza szkoła wzięła udział w Kiermaszu Wielkanocnym, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu. Podczas kiermaszu prezentowane były stoiska z ozdobami świątecznymi wykonanymi przez szkoły jak również potrawy świąteczne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich.  Prace naszych uczniów - przepiękne pisanki i ozdoby świąteczne - cieszyły się sporym uznaniem wśród gości kiermaszu.

Burmistrz Gminy Jedlicze Pani Jolanta Urbanik podziwiała ozdoby na każdym stoisku oraz podziękowała wszystkim uczestnikom kiermaszu za trud włożony w przygotowanie tej świątecznej imprezy.

Przygotowaniem stołu z wielkanocnymi pracami oraz ich sprzedażą zajęły się panie nauczycielki: Elżbieta Bajger, Beata Orzechowska oraz Teresa Korona – Garbacik. Uczennica klasy VI Róża Ekert i uczennica klasy III gimnazjum Karolina Hac bardzo pomogły w prezentacji i sprzedaży prac z naszej szkoły podczas kiermaszu. Zebrana kwota w tym dniu (197 zł)  zastanie przeznaczona na cele szkoły.  Gorące podziękowania należą się również rodzicom, którzy wsparli naszą szkołę w tym pracochłonnym przedsięwzięciu, a także wszystkim uczniom, którzy przygotowali różne świąteczne ozdoby.

Podczas kiermaszu odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu na „Gigantyczną Palmę Wielkanocną”. Nasza szkoła zajęła II miejsce, a piękną palmę wykonali uczniowie z klasy V i VI.

Wszystkim gorąco gratulujemy !!!