Finał akcji „Pola Nadziei 2018”

W dniu 25 marca 2018 r. - w Niedzielę Palmową - przed potockim kościołem nastąpił finał miejscowej akcji charytatywnej „Pola Nadziei 2018”. Młodzież szkolna wraz z Dyrektorem szkoły panem Andrzejem Dziuganem, koordynatorem akcji - panią Agatą Kazalską oraz panią Agatą Misygar – Grzesik, panią Beatą Telesz i panem Adrianem Gierulą, kwestowała na rzecz krośnieńskiego hospicjum. Mieszkańcy Potoka chętnie wrzucali datki do puszek, a dzieci obdarowywały ich "kwiatami nadziei". Większość osób o gorących sercach, nie szczędziło złotówek, aby wspomóc krośnieńskie hospicjum, dali nadzieję właśnie tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Dochód z kwesty w kwocie 1.170.20 zł został przekazany do Hospicjum w Krośnie.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!!!