Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Ulubiona Postać Literacka

Drukuj

We wtorek 27 marca 2018 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: „Ulubiona postać literacka”. Organizatorami tego konkursubyła Gminna Biblioteka Publiczna im. Kacpra Wojnara w Jedliczu – Filia w Potoku oraz Szkoła Podstawowa im. Edmunda Łozińskiego w Potoku. Głównymi celami konkursu było: zachęcenie uczniów do czytelnictwa oraz rozwijanie ich zdolności plastycznych. Jury w osobach pani Marii Kędry i pani Elżbiety Bajger wyłoniło następujących laureatów:

Kategoria I – III: I miejsce Elenka Rak, II miejsce Oliwia Mikosz, III miejsce Wiktoria Lenart

Kategoria IV – VII: I miejsce  Julia Zych, II miejsce  Małgorzata Targ, III miejsce  Patrycja Lawera. Wyróżnienie Jakub Lisowski

Laureatom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !