Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Akademia z okazji Dnia Ziemi

Drukuj

24.04.2018r zuchy i uczniowie z klasy I i III przygotowali dla swoich starszych kolegów z klasy IV, V i VI  akademię z okazji Dnia Ziemi. Jest to  najważniejsze, najbardziej znane i najhuczniej obchodzone ze świąt ekologicznych. Idea troski o niebieską planetę łączy ludzi niezależnie od narodowości, wyznania, zawodu, wieku czy innych kategorii różnicujących. Uczniowie z klasy pierwszej przygotowali dwie inscenizacje słowno-muzyczne poświęcone dbaniu o czystość środowiska, które nas otacza. Klasa trzecia przedstawiła zebranym wiersz „Ptasie radio”. Występ wszystkim bardzo się podobał, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.