Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wyjazd na koncert Szymona Wydry & „Carpe Diem”

Drukuj

Dnia 30 kwietnia 2018 roku 11-osobowa grupa uczniów z kl. VII, II, III gimnazjum wraz z panią Agatą Kazalską uczestniczyła w nietypowej wycieczce do Łańcuta. Celem wyjazdu była nagroda dla młodzieży za udział w gminnym turnieju profilaktycznym na koncert zespołu Szymona Wydry & „Carpe Diem”. Koncert odbył się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie.

Bezpośrednio przed koncertem młodzież szkolna mogła obejrzeć prezentację multimedialną poświęconą ochronie przyrody i środowiska. Po zakończeniu prezentacji publiczność powitała na scenie wokalistę Szymona Wydrę i zespół -„Carpe Diem”. Radość młodzieży nie miała granic. Gwiazda wieczoru od początku koncertu poderwała uczniów do zabawy pod sceną. Owacje były na stojąco, atmosfera gorąca. Pomimo, że „Carpe Diem” stanął na wysokości zadania i ofiarował publiczności dużo dobrej muzyki, czas nieubłaganie zbliżał się ku końcowi i trzeba było pożegnać się z zespołem.

W drodze powrotnej nie zabrakło wizyty w rzeszowskim McDonald’s, po czym rozbawieni uczniowie w doskonałych humorach wrócili do domów około północy.

Fundatorem wyjazdu i koncertu była Gmina Jedlicze.