Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Udział w Gminnych Obchodach 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Drukuj

Gminne obchody 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, tradycyjnie rozpoczęto od uroczystej Mszy Świętej w kościele parafialnym pw. św. Antoniego Padewskiego w Jedliczu. W nabożeństwie uczestniczyły m.in. poczty sztandarowe, władze samorządowe gminy, powiatu, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele różnych środowisk oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy.

W uroczystościach gminnych udział wzięli także reprezentanci naszej szkoły: poczet sztandarowy w składzie: Paula Jasińska, Julia Rak, Krystian Winiarski, a także Dyrektor szkoły Pan Andrzej Dziugan oraz Pani Agata Kazalska, którzy w czasie uroczystości złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja.