Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Udział w gminnych obchodach Dnia Strażaka

Drukuj

Uczniowie naszej szkoły uświetnili barwnym występem gminne obchody Dnia Strażaka, które odbyły się 4 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu. Recytowali, śpiewali i tańczyli dla strażaków i zaproszonych gości: Julia Zych, Klaudia Dobrowolska, Mikołaj Strugała, Michał Wiatr, Michał Furtek, Małgorzata Targ, Julia Łapińska, Natalia Moskal, Michał Chrobak, Sebastian Pieknik, Milena Komisarz, Paulina Zych, Julia Barsznica, Karolina Hac, Kacper Piotrowski. Gościnnie wystąpili także uczniowie z Dobieszyna i Warzyc. Dzieci do występów przygotowały panie: Beata Orzechowska i Wioletta Zygmunt. Pomocy technicznej udzieliły panie: Michalina Józefowicz, Elżbieta Bajger oraz Małgorzata Strugała.

Dyrektor szkoły pan  Andrzej Dziugan otrzymał dyplom uznania za aktywną działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej.