Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Gratulacje - już wakacje!

Drukuj

Gratulacje dla uczniów, rodziców i nauczycieli skierował w dniu zakończenia nauki szkolnej - 22 czerwca 2018r. - dyrektror szkoły pan Andrzej Dziugan. Gratulował wyników w nauce i zachowaniu, promocji do kolejnej klasy, ukończenia szkoły, wyników egzaminu, sukcesów w różnych konkursach i zawodach, dziękował za owocną współpracę. Skierował także, na ręce księdza proboszcza Franciszka Partyki, słowa podziękowania za pracę dydaktyczną w naszej szkole. Ksiądz proboszcz przepracował w szkole w Potoku 10 lat i wkrótce odchodzi do nowej parafii. Wychowawcy klas, razem z panem dyrektorem, wręczyli najlepszym uczniom książki - nagrody do świadectw z wyróżnieniem.

Świadectwa z wyróżnienem, biało - czerownym paskiem otrzymali: w klasie I Magdalena Chrobak, Bartłomiej Barsznica, Maciej Bargieł, Milena Mordarska, Gabriel Mordarski, Oliwia Mikosz, Aleksndra Rodzinka; w klasie III Aleksandra Chrobak, Zofia Gierula, Szymon Mordarski, Jullia Furtek, Klaudia Klekot, Tomasz Ostalecki, Elena Rak, Wiktoria Lenart, Daria Nowak; w klasie IV Szymon Czelny, Mikołaj Strugała, Michał Wiatr, Julia Zych; w klasie V Jakub Lisowski; w klasie VI Róża Ekert, Wiktor Gierula; w klasie VII Julia Barsznica, Milena Komisarz, Paulina Zych, w klasie II gimnazjum Karolina Hac, Zuzanna Hac; w klasie III gimnazjum Wiktor Michalski, Julia Rak. Gorąco gratulujemy!

Kolejna część uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 miała miejsce w klasach, gdzie wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa promocyjne do kolejnej klasy i dyplomy oraz gratulacje i podziękowania dla rodziców. W klasie III gimnazjum pani wychowawczyni Agata Kazalska pożegnała absolwentów i wręczyła świadectwa ukończenia gimnazjum oraz zaświadczenia OKE o egzaminie gimnazjalnym.

Gratulacje - już wakacje!. Pamiętajmy, aby były bezpieczne!