Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wakacyjna wycieczka do Energylandii

Drukuj

W piękny wakacyjny dzień 23 sierpnia 2018 r., 51- osobowa grupa młodzieży ze świetlic działających na terenie Gminy Jedlicze, udała się do Zatoru -  Energylandii – w największym parku rozrywki. Uczestnicy wycieczki korzystali z atrakcji dostępnych w strefie dziecięcej, familijnej oraz ekstremalnej. Szaleństwa odbywały się na karuzelach, zjeżdżalniach, samochodzikach i kolejkach górskich. Najodważniejsi nie zapomną podróży pędzącym z zawrotną prędkością rollercoasterem albo zabaw na wieży swobodnego spadania. Niektórzy oglądali ciekawe pokazy i widowiska oraz filmy w 7D. W przerwie między szaleństwami nie zabrakło czasu na wspólny posiłek i zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Zmęczeni, ale uśmiechnięci i pełni wrażeń wrócili do domów.

Organizatorem i kierownikiem wycieczki była pani Agata Kazalska, zaś opiekę nad dziećmi i młodzieżą sprawowały: pani Beata Orzechowska, pani Agata Szopa, pani Anna Frączek i pani Magdalena Kiełtyka. Fundatorem wycieczki była Gmina Jedlicze.