Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Niecodzienna lekcja fizyki i chemii z grupą Zaelektryzowani

Drukuj

W piątek 19 października 2018r. uczniowie uczestniczyli w niecodziennej lekcji fizyki i chemii. Spektakl edukacyjny pod tytułem "Epidemia, czary mary i alchemia" przygotowali animatorzy z Grupy Zaelektryzowani.

Przedstawienie zawierało w sobie elemementy wykładu, laboratoium naukowego, kabaretu, a także poważne treści dotyczące zagrożeń dla środowiska i człowieka. W ciekawych interaktywnych guizach brali udział także uczniowie, zaskoczeni reakcjami z metanem, propanem czy helem.

Ta nietypowa, ciekawa lekcja, przygotowana przez młodych pasjonatów fizyki i chemii, pozostanie na długo w pamięci naszych uczniów.