Udział w eliminacjach gminnych do XII Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Patriotycznej

Dnia 24 października 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu odbyły się eliminacje gminne XII Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Patriotycznej. Celem konkursu było krzewienie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych, kształtowanie wrażliwości na piękno muzyki i promocja lokalnych talentów. Do udziału w konkursie zgłosiło się wielu uczniów z terenu gminy Jedlicze. Naszą szkołę reprezentowali: Damian Woźniak z klasy V, Natalia Burda, Maja Stareńczak, Zuzanna Korfanty z klasy III gimnazjum.

Uczniów do konkursu przygotowała Pani Wioletta Zygmunt, a opiekę w czasie konkursu sprawowała Pani Agata Kazalska.