Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wicemistrzostwo Gminy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt

Drukuj

W poniedziałek 29 października 2018 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju zgłosiły się szkoły podstawowe: z Jedlicza, Jaszczwi, Potoka i Żarnowca.

Drużyna dziewcząt po zaciętej walce, zdobyła II miejsce w gminie. Naszą szkołę godnie reprezentowały: Maja Stareńczak, Karolina Hac, Zuzanna Hac z kl. IIIG, Julia Barsznica, Milena Komisarz, Weronika Piecuch, Natalia Moskal z kl. VIII oraz Róża Ekert i Nikola Półchłopek z kl. VII. Opiekunką drużyny była pani Agata Kazalska.

Gratulujemy wyniku oraz wspaniałej rywalizacji!