Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Zaproszenie do szkolnej biblioteki

Drukuj

 

Szkolna biblioteka zaprasza uczniów i nauczycieli do odwiedzin i wypożyczania książek, w każdy dzień tygodnia, podczas długiej - 15 minutowej przerwy. Lekcje biblioteczne można realizować w każdy poniedziałek na lekcji trzeciej i czwartej.

Jarosław Iwaszkiewicz powiedział: Kocham książkę nie dlatego, że jest piękna zewnętrznie, ale dlatego, że wprowadza mnie w mój własny świat, że odkrywa we mnie, nie na zewnątrz mnie, bogactwa, których nie przeczuwałem. Dlatego też taką miłością otaczam moją bibliotekę.

O książkach, czytaniu i bibliotekach. Wybór cytatów i aforyzmów.

Zapraszam

Nauczyciel bibliotekarz - Beata Orzechowska