Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Komunikat dla uczniów najstarszych klas

Drukuj

Uwaga ósmoklasiści i gimnazjaliści oraz rodzice!!!

Zbliżają się terminy próbnych egzaminów: dla uczniów klasy III gimnazjum  - 4, 5, 6 grudnia 2018 r.; dla uczniów klasy VIII - 18, 19, 20 grudnia. Wiadomości i umiejętności zostaną sprawdzone testami przygotowanymi przez  Wydawnictwo  Pedagogiczne OPERON oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Zachęcamy uczniów i rodziców do odwiedzania strony Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie , gdzie w zakładkach  Egzamin ósmoklasisty i Egzamin gimnazjalny znajduje się wiele przydatnych informacji o organizacji i przebiegu egzaminów, a także przykładowe arkusze egzaminacyjne.