Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wyniki szkolnej edycji XVI akcji "Drzewko za butelkę"

W poniedziałek 3 grudnia 2018r. podsumowano szkolną edycję XVI akcji "Drzewko za butelkę". Ogólem zebrano 9539 plastikowych butelek, które zostaną przekazane do powtórnego przerobu. Efektywność zbiórki wyniosła średnio 103 butelki na jednego ucznia. Najwięcej butelek zebrała klasa IV i kolejno klas II, I, VII, V, VIII, VI. Najaktywniejsi uczniowie w klasach to: Emilia Michalska z klasy I, Magdalena Chrobak z klasy II, Aleksandra Chrobak i Hubert Chrobak z klasy IV, Mikołaj Strugała z klasy V, Patryk Pikul z klasy VI, Mateusz Adamczuk z klasy VII, Michał Chrobak z klasy VIII. Najaktywniejsi uczniowie w szkole to Aleksandra Chrobak i Hubert Chrobak z klasy IV, którzy zebrali po 1500 butelek. Młodym ekologom gratulujemy!

Lokalnym organizatorem akcji jest ORLEN Południe.

Galeria zdjęć z podsumowania akcji w Jedliczu!