Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Mikołajkowy wyjazd do kina

Dnia 7 grudnia 2018 r. uczniowie czwartych klas: Szkoły Podstawowej w Potoku i Szkoły Podstawowej w Szebniach wraz ze swoimi wychowawczyniami: panią Agatą Kazalską i panią Wiolettą Zygmunt, pojechali do kina Helios na film „Grinch”.

Grinch - to zielony stwór, który od lat mieszka z psem Maksem w jaskini z widokiem na pobliskie, pełne radości miasteczko Ktosiowo. Mieszkańcy tego miasteczka ze zniecierpliwieniem oczekują Świąt Bożego Narodzenia, ich sąsiad z góry Grinch, wręcz przeciwnie – nie znosi świat i nie zamierza dopuścić do tego, by ktokolwiek się nimi cieszył. Nie jest w stanie zdzierżyć kolędowania, obdarowywania prezentami bliskich oraz wspólnej radości.  Dlatego wściekły Grinch, planuje okraść domy z prezentów od Świętego Mikołaja.

Dzieci z zapartym tchem śledziły przygody bohaterów, a po seansie z odczuwalną atmosferą nadchodzących świąt, wróciły do szkoły, gdzie czekali na nich rodzice.