Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”

11 grudnia 2018 r. w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie zostały ogłoszone wyniki Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”. Na eliminacje powiatowe wpłynęły 62 najładniejsze prace plastyczne z terenu powiatu krośnieńskiego. Tematyka Konkursu obejmowała udział jednostek straży pożarnych w szkoleniach, zawodach, działalności prewencyjnej i kulturalnej, akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz historię pożarnictwa. Prace oceniała komisja w następującym składzie: przewodniczący – Krzysztof Brynecki, przedstawiciel Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie,- sekretarz – dh Józef Tucki, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie,- członek - dh Jan Kilar, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie.

W IV grupie wiekowej – gimnazja - uczennica klasy VII Małgorzata Targ zajęła II miejsce.

Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczyli: Agnieszka Prugar - inspektor w Starostwie Powiatowym, dh Jan Kilar - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie oraz bryg. Piotr Szubra - Naczelnik Wydziału Organizacyjno-Kadrowego KM PSP w Krośnie.Organizatorem Konkursu był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie, przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Krośnie oraz Komendą Miejską PSP w Krośnie.

Praca naszej laureatki została przesłana na finał eliminacji wojewódzkich.

Gratulujemy i trzymamy kciuki !!!  Krosno112.pl