Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Mikołajki świetlicowe

W niedzielę 9 grudnia 2018 r. dzieci i młodzież uczęszczająca systematycznie na zajęcia do świetlicy sportowej, działającej w Szkole Podstawowej w Potoku, miała okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem w sali widowiskowej Rafinerii Orlen Południe w Jedliczu.

Najpierw dzieci obejrzały program artystyczny wprowadzający w klimat świąteczny, wykonany przez grupę teatralną „Jodła- Banda”. Po obejrzeniu spektaklu, były zorganizowane  wspólne gry i zabawy, pokazy taneczne oraz konkursy przygotowane przez organizatorów. Na zakończenie spotkania integracyjnego, dzieci z niecierpliwieniem otrzymały upragnione prezenty od Świętego Mikołaja.

Impreza zorganizowana została przez Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu.