Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Mikołajki w Domu Ludowym w Potoku

We wtorek 11 grudnia wychowankowie Środowiskowego Domu Samopomocy w Potoku oraz dzieci ze świetlicy działającej w Szkole Podstawowej w Potoku gościli na zaproszenie Zarządu Osiedla Jedlicze -  Borek w świątecznie udekorowanej Sali Domu Ludowego w Potoku.

Wspólna zabawa integracyjna przy muzyce wyzwalała szczere, spontaniczne zadowolenie wszystkich uczestników imprezy integracyjnej. Spotkanie uświęcił oczekiwany  Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich upominkami.

Pyszny poczęstunek przygotowały  Panie z Zarządu Osiedla Jedlicze - Borek, które dbały i obsługiwały zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili spotkanie: Burmistrz Gminy Jedlicze pani Jolanta Urbanik, Przewodniczący Rady Miejskiej  w Jedliczu pan Piotr Woźniak, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Potoku  pan Andrzej Dziugan,  Dyrektor GOSiR pan Wojciech Florczak oraz opiekunka świetlicy pani Agata Kazalska.

Koordynatorami imprezy byli  Radni Gminy Jedlicze: pani Wenecja Żychowska i pan Tomasz Lisowski.

Relacja na stronie www Gminy Jedlicze!