Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Tradycje Świąt Bożego Narodzenia

Drukuj

Tradycje Świąt Bożego Narodzenia są w naszej szkole corocznie kultywowane. W tym roku szkolnym - w piątek  21 grudnia - odbyła się uroczysta akademia, wspólne kolędowanie  oraz wigilie klasowe, przygotowane przez uczniów i mamy. Barwne jasełka i kolędy, przygotowane zostały przez najmłodszych uczniów z klasy I i II. Dyrektor szkoły pan Andrzej Dziugan w serdecznych słowach podziękował młodym wykonawcom za udane jasełka i kolędy. Życzył wszystkim radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i samych sukcesów w nowym 2019 roku.

Uroczysty, świąteczny nastrój został stworzony także dzięki aktywnej pracy nauczycieli: pani Teresie Koronie-Garbacik, pani Elżbiecie Bajger, pani Wiolettcie Zygmunt.